DRODZY RODZICE!

W  związku z zawieszeniem zajęć wychowawczo -dydaktycznych spowodowane pandemią koronawirusa, chcielibyśmy wesprzeć Państwa, w chwilach gdy jesteście w domach z dziećmi.  Podpowiadamy i proponujemy sposoby na wspólną zabawę i naukę dla Waszych dzieci. Nauczycielki z naszego przedszkola potworzyły grupy na FB, za pomocą  których kontaktują się z Państwem, przesyłają materiały, zadania do wykonania, filmy do obejrzenia. Wszystkie działania są zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego i miesięcznym planem wychowawczo – dydaktycznym dla poszczególnych grup wiekowych.

Dodatkowo proponujemy strony internetowe rekomendowane przez MEN a także wydawnictwa i instytucje wspierające edukację w tych trudnych czasach. Propozycje zabaw,  zadań, filmów, audycji znajdziecie Państwo na stronach:

Serwis Telewizji Polskiej – TVP ABC (dla najmłodszych)

Serwis Polskie Radio Dzieciom – www.polskieradio.pl

www.wsip.pl

www.mac.pl

www.szaloneliczby.pl/przedszkole

Zachęcamy do korzystania z materiałów. Będziemy się starać udostępniać na bieżąco ciekawe pomysły przygotowane dla dzieci. Życzymy ciekawie, wesoło i kreatywnie spędzonego wspólnie czasu.

Dyrektor Przedszkola

Janina Tomczyk