W środę, 4 marca odbyła się VI Lwówecka Przedszkoliada Piłkarska z Football Academy Lwówek Śląski pod Honorowym Patronatem Pani Marioli Szczęsnej Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W tym dniu na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 we Lwówku Śląskim zameldowało się prawie 100 przedszkolaków, którzy poznawali tajniki piłkarskiego fachu poprzez uczestnictwo w zabawach przygotowanych przez sztab szkoleniowy Football Academy Lwówek Śląski.
    W Przedszkoliadzie udział wzięły również nasze przedszkolaki z najstarszej grupy, które dzielnie pokonały wszystkie tory przeszkód. Całość imprezy zwieńczyło wręczenie pamiątkowych medali oraz pucharów dla wszystkich uczestników ufundowane przez Panią Mariolę Szczęsną burmistrz Gminy i Miasta Lwówek Śląski.