We wtorek 19.12.2023 r. w Publicznym Przedszkolu Nr1 we Lwówku Śląskim odbyło się Świąteczne Przedstawienie „O owieczkach, które małemu Jezuskowi swoją wełnę oddać chciały”. W rolę aktorów wcieliły się najstarsze dzieci uczęszczające do przedszkola. Na widowni nie zabrakło Pani Burmistrz Marioli Szczęsnej, Pań Inspektor Oświaty – Pani Justyny Wrzesińskiej i Pani Justyny August, przedstawicieli Seniorów ze Stowarzyszenia „Serdeczna Dłoń” oraz Rodziców dzieci. Przedstawienie przygotowały Panie Agata Woźniakiewicz i Aleksandra Szumiata. Dzieci przedstawiły przepiękną historię, która przypomniała, że w Święta Bożego Narodzenia nie chodzi o zakupy i drogie prezenty, lecz o to, by rozmawiać z bliskimi i być dobrymi dla ludzi wokół.