DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w piątek 20 września od zabawy kolorowymi balonami.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w tańcach w ogrodzie przedszkolnym. Największa radość spławiła dzieciom dmuchana zjeżdżalnia, na której szaleństwa nie było końca.

Bardzo dziękujemy rodzicom Zofii z grupy starszaków, którzy udostępnili „dmuchaną zjeżdżalnię” naszym przedszkolakom.