25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu -pluszowy miś. W naszym przedszkolu, jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przynosi swojego misia. Uroczystość tę zaczęliśmy od spaceru po Stumilowym Lesie z chustą animacyjną, pod którą schowały się przedszkolaki- misiaki przed nadlatującymi pszczołami. W tym roku nasze przedszkole odwiedziły uczennice z Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Rakowicach Wielkich. Dzieci wysłuchały bajki o Kubusiu Puchatku, rozegrały zawody, który misiu pierwszy na mecie, próbowały słodkiego miodu, odgadywały zagadki, kolorowały wizerunki misiów. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze.