Dnia 20.02.2024r. w naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie dla Rodziców, prowadzone przez Panią sierż. sztab. Olgę Łukaszewicz, funkcjonariuszkę Policji we Lwówku Śląskim – „Jak chronić dzieci w świecie Internetu”. Rodzice dowiedzieli się na co szczególnie zwrócić uwagę, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi o zagrożeniach oraz w jaki sposób zachęcić je do korzystania z sieci w celach edukacyjnych oraz bezpiecznych. Podczas spotkania odbyła się również rozmowa na temat doboru odpowiednich treści do wieku. Rodzice otrzymali broszury, na których zostały zawarte najważniejsze informacje, poruszone na spotkaniu oraz pomocne nazwy stron internetowych i zabezpieczeń, do pobrania na przeglądarki internetowe z których korzystają dzieci.