Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego powitania wszystkich zaproszonych przez Panią Dyrektor – Renatę Twardygrosz oraz przedstawienia historii Przedszkola. Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. Aleksander Fuławka, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski,  Naczelnik Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim mł. asp. Paweł Kaczorowski, Nauczycielka Publicznego Przedszkola Nr2  Stanisława Witczuk, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr1 Robert Primke, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Płóczkach Górnych Elżbieta Piżuk, Dyrektor ZSOiZ Andrzej Bielak, Dyrektor Lwóweckiej Biblioteki Publicznej Aleksandra Szymanowicz-Bogdan, byłe Panie Dyrektorki Publicznego Przedszkola Nr1 Aniela Czerniawska, Helena Bartosz, Danuta Hull, Janina Tomczyk oraz obecni i byli pracownicy.

Część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków wzbudziła ogromny zachwyt. Po wspaniałych występach, głos zabrali Goście, którzy na ręce Pani Dyrektor składali upominki i kwiaty, życząc jednocześnie dalszego wspaniałego rozwoju i wielu sukcesów. Po oficjalnej części uroczystości odbył się Festyn Rodzinny, na który przyszli wszyscy Przyjaciele placówki.

Dziękujemy Każdemu z osobna za przybycie.

Dyrektor, Pracownicy Przedszkola oraz Rada Rodziców