WNIOSEK
o przyjecie dziecka

ZAPEWNIAMY:

1. Oddziaływania wychowawcze, dydaktyczne i opiekuńcze zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego, realizowane w wymiarze 5 godzin dziennie.
  2. Wspólną zabawę i naukę w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do potrzeb rozwojowych dzieci, w dni robocze, w godzinach odpowiednich do zadeklarowanych potrzeb rodziców, od 06.30 maksymalnie do 16.30.
  3. Bezpłatną, profesjonalną pomoc psychologiczno pedagogiczną świadczoną w naszym przedszkolu przez specjalistów:
  • logopeda
  • psycholog
  • pedagog
  • terapeuci pedagogiczni.
  1. Bezpośredni i codzienny kontakt z nauczycielkami i dyrektorem przedszkola.
  2. Dodatkowe świadczenia wychowawcze, kształcące i opiekuńcze (w tym trzy racjonalne posiłki przygotowane w kuchni przedszkolnej oraz napoje w ciągu całego dnia).
  3. Dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci.
  4. Możliwość udziału w:
  • audycjach w wykonaniu muzyków z filharmonii,
  • przedstawieniach teatralnych,
  • formach wczesnej adaptacji dziecka w naszym przedszkolu.

OCZEKUJEMY:

1. Efektywnej współpracy i udziału rodziców w życiu placówki.
  2. Aktywnego uczestnictwa w organizowanych przez przedszkole uroczystościach, spotkaniach.
  3. Regularnego wnoszenia opłat za korzystanie ze świadczeń przedszkola, do 10-tego dnia każdego miesiąca.