„Poznajemy ciekawe miejsca w naszym regionie”

Nasze przedszkole stara się zapewnić jak najbogatszą ofertę edukacyjną i rekreacyjną dla małych podopiecznych, dlatego Rada Rodziców, wspierając działania placówki, stworzyła Projekt Edukacyjny „Poznajemy ciekawe miejsca w naszym regionie”, którego celem jest nauka i kreatywna zabawa.
Organizacja wycieczek wymaga nie tylko sporego nakładu pracy i poświęcenia, ale również środków pieniężnych. Rada Rodziców Publicznego Przedszkola Nr 1 w Lwówku Śl. zwraca się z uprzejmą prośbą o dofinansowanie projektu „Poznajemy ciekawe miejsca w naszym regionie”. Z wdzięcznością przyjmiemy wszelką oferowaną przez Państwa firmę pomoc finansową, dzięki której dzieci będą mogły poznać oraz zwiedzić ciekawe miejsca w naszym rejonie.
Jeżeli uznacie Państwo, że jest możliwe dofinansowanie naszego przedsięwzięcia prosimy o przelew na konto Rady Rodziców nr 41 1020 2124 0000 8602 0203 0674 z dopiskiem : Projekt „poznajemy ciekawe miejsca w naszym regionie”.

W razie pytań można pisać: marta.troscianko@gmail.com lub dzwonić tel. 501 565 140

Jednym z pierwszych miejsc będzie Złotoryja – mikołajkowy wyjazd do firmy Vitbis. Dzieci będą mogły zobaczyć w jaki sposób powstają szklane bombki, zwiedzić Zakład i brać czynny udział w warsztatach, dzięki którym będą mogły rozwijać swoje umiejętności manualne.
Opis oraz zdjęcia z każdej wycieczki będzie można zobaczyć w zakładce GALERIA na stronie internetowej przedszkola.

„Poznajemy ciekawe miejsca w naszym regionie”

konto Rady Rodziców
nr 41 1020 2124 0000 8602 0203 0674