PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 29.10.2008 r w naszym Przedszkolu odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka" w którym uczestniczyły dzieci nowo przybyłe do przedszkola.  Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice. Mieli okazję zobaczyć czego ich dzieci nauczyły się w ciągu swojego dwumiesięcznego pobytu w przedszkolu. Były wiersze i piosenki w wykonaniu najmłodszych. Po występie artystycznym i ślubowaniu, pani dyrektor specjalnie przygotowanym na tą okazję ołówkiem pasowała dzieci na przedszkolaka. Przysięgę złożyli również rodzice. Po akcie pasowania każdy przedszkolak nowo przybyły otrzymał dyplom, rożek słodyczy oraz odznakę przedszkolaka. Były tez tańce i zabawy z rodzicami (tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć!) Na zakończenie imprezy dzieci miały słodki poczęstunek zorganizowany przez aktywnych i wspierających nasze działania rodziców.

Dziękujemy.