Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Są oni obdarzani szczególnymi dowodami miłości. Dzień Babci i Dziadka to jedno z najważniejszych świąt w roku, bardzo mocno przeżywane przez dzieci - głównych gospodarzy tej uroczystości. Dzieci z grupy III zaprosiły swoich Dziadków i Babcie 23 stycznia. Licznie przybyli Goście, zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.
Na twarzach dzieci widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie kalendarze ścienne z wizerunkami Babci i Dziadka i złożyły życzenia. Publiczność nie żałowała pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami.
W dalszej części uroczystości niecodzienni Goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez Rodziców.