V Prezentacja Wierszy Polskich Poetów

Już po raz piąty dzieci z naszego Przedszkola prezentowały wiersze polskich poetów.
W prezentacji wierszy zorganizowanej 17 marca przez panią Renatę Twardygrosz i panią Anitę Koryluk, wzięło udział 20 przedszkolaków. Dzieci odważnie przed publicznością z całego przedszkola, wspaniale zaprezentowały wyuczone wiersze polskich poetów. Wszyscy uczestnicy pokazali swój kunszt recytatorski. Po mistrzowsku recytowały wiersze takich autorów jak: Jan Brzechwa, Julian Tuwim, Maria Konopnicka.  Publiczność usłyszała m.in. wiersze: „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Tańcowała igła z nitką”, „Pomidor”, „Dzik”, „Małpa” i inne. Poziom prezentacji wierszy był bardzo wysoki, do czego przyczynili się rodzice, przygotowując dzieci do recytacji. Mali artyści otrzymali gromkie brawa oraz dyplomy i upominki.