„Koncert tańca i piosenki ludowej”
09.02.2017r.

To pierwsza taka uroczystość w naszym przedszkolu. Na występ przybyli wcześniej zaproszeni goście: Pani Burmistrz Mariola Szczęsna, Koło Gospodyń Wiejskich „Niebieskie Korale” ze Skorzynic oraz zaprzyjaźnione zespoły ludowe: Dunawiec ze Zbylutowa oraz Jarzębina ze Skorzynic. Dzieci z gr. III i IV bardzo długo uczyły się układów choreograficznych do utworów i piosenek ludowych. W trakcie koncertu popisały się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Gromkie brawa jakimi zostały obdarowane na zakończenie wywołały wiele uśmiechów na ich twarzach. Słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich umilił uczestnikom koncertu chwile spędzone w naszym przedszkolu.
Każdy z zaproszonych gości otrzymał upominek, który będzie przypominał ten dzień.
Inicjatorkami spotkania były nauczycielki: Renata Twardygrosz oraz Katarzyna Siedlecka.