Dnia 20 września dzieci świętowały piąty Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten, wyjątkowy dzień stał się wspaniałą okazją
do radości i wspólnej zabawy na zorganizowanym balu. Wszyscy przybyli do Przedszkola przebrani za bajkowe postaci i gotowi
do świetnej zabawy. Tuż po śniadaniu rozpoczęły się tańce i zabawy
z mydlanymi bańkami. W trakcie zabawy dzieci złożyły uroczystą przysięgę przedszkolaka, którą każdy z obecnych, łącznie z Paniami, przypieczętował kolorowym odciskiem palca. Przedszkolaki delektowały się również świeżo wyciskanymi sokami, które robiły razem z Paniami oraz pysznymi owocami, które moczyły w czekoladowej fontannie.
Na koniec wszyscy udali się do przedszkolnego ogrodu, aby „pokolorować niebo”. Każda grupa wypuściła własnoręcznie pokolorowane balony, które uniosły życzenia i pozdrowienia dla przedszkolaków z całego świata.