I MIEJSCE W ZAKRĘCONYM KONKURSIE!

Dnia 10 czerwca do naszego przedszkola na sygnałach dźwiękowych przyjechali strażacy z Komendy Powiatowej we Lwówku Śląskim. Panowie zapakowali do swojego wozu worki z zakrętkami, które uzbierały dzieci z wszystkich grup przedszkolnych oraz z grupy żłobkowej. Spotkanie ze strażakami było dla maluchów wielkim zaskoczeniem.
Tego samego dnia dowiedzieliśmy się, iż to dzieci z naszego przedszkola uzbierały najwięcej zakrętek w akcji „Zakręcony Konkurs” i zajęły I MIEJSCE. Przedszkolaki zgromadziły, aż 169 kg plastikowych nakrętek. Głównym celem akcji było uwrażliwienie dzieci na los potrzebujących i kształtowanie świadomości ekologicznej.  Organizator akcji Stowarzyszenie „Nasz Dworek” zaprosił do konkursu dzieci i młodzież ze wszystkich lwóweckich szkół i przedszkoli, jednak to NASZE DZIECIAKI OKAZAŁY SIĘ NAJLEPSZE i będą miały możliwość wzięcia udziału w zwiedzaniu jednostki Straży Pożarnej we Lwówku Śląskim oraz  pokazie działań ratowniczych.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DZIECIOM ZE WSZYSTKICH GRUP PRZEDSZKOLNYCH I GRUPY ŻŁOBKOWEJ, RODZICIOM, PRACOWNIKOM ORAZ WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ZBIERANIE ZAKRĘTEK DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!