Wycieczka do teatru
„W krainie Króla Lwa”

Wzruszająca historia na motywach jednego z najpopularniejszych animowanych filmów w historii - „Króla Lwa”, opowiedziana w autorskim scenariuszu za pomocą egzotycznych kostiumów, profesjonalnych  masek i pulsujących, etnicznych rytmów, przeniosły dzieci z gr. III i IV w  kolorowy świat afrykańskiej sawanny. Niepowtarzalnego wymiaru widowisko dopełniły żywiołowo wykonane piosenki połączone z precyzyjną choreografią, które wzbogaciły teatralną inscenizacje dostarczając najmłodszym widzom wielu niezapomnianych  wrażeń. To wspaniałe przedstawienie odbyło się w Kinie „Forum” w Bolesławcu.
Ten pełen doznań dzień sprawił, że 20 listopada średniaki i starszaki po powrocie autokarem do przedszkola nie potrafiły ukryć zachwytu.