Wigilia w przedszkolu
19.12.2014r.

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.
Dzieci z dwóch najstarszych grup przed obiadem Wigilijnym spotkały się by wspólnie kolędować.
Na rozpoczęcie uroczystości Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia.
Dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.
Przedszkolaki smakowały barszczyk z uszkami, rybę, makowca i inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.