VII Rodzinny Konkurs „Moja Walentynka”

Jak co roku o tej porze dzieci wraz ze swoimi rodzicami wzięły udział w rodzinnym konkursie plastycznym „Moja Walentynka”. Dzień Świętego Walentego na stałe zagościł w tradycji naszego przedszkola. Przedszkolaki przez cały rok starają się być dla siebie mili i życzliwi, ale tego szczególnego dnia ich przyjaźń i sympatia do kolegów i koleżanek przejawia się w drobnych podarunkach, własnoręcznie zrobionych serduszkach bądź kartkach pocztowych.
W tym roku dodatkowym tematem była „Walentynkowa kartka pocztowa”.  Przepiękne prace, różnorodność pomysłów oraz trafienie w sedno tematu mile zaskoczyło tegoroczne jury.

Jury w składzie: Janina Tomczyk – dyrektor przedszkola,
                    Łucja Stepanow – nauczycielka,
                    Justyna Pender – rodzic,
przyznało następujące miejsca:
I miejsce – Wiktoria Z. – gr. II
II miejsce – Zuzanna B. – gr. IV
III miejsce – Tomasz W. – gr. I i Eliza S. – gr. IV
oraz 10 wyróżnień:

1. Maja O.- gr.I
  2. Olaf P. – gr.II
  3. Włodziu P. – gr. II
  4. Kasper B. – gr. II
  5. Leoś P. – gr. II
  6. Oskar F. – gr. III
  7. Iga M. – gr. III
  8. Hania Sz. – gr. III
  9. Ola S.- gr. III
  10. Kacper Cz.- gr. IV
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Organizatorki: R. Twardygrosz i T. Waga dziękują rodzicom za zaangażowanie i zapraszają do udziału w konkursie za rok.