VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Dnia 27 maja 2015 roku, już po raz ósmy, na Stadionie Miejskim odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa. Organizatorem imprezy było nasze przedszkole. Do walki stanęło sześć drużyn, w każdej dyscyplinie startowało 6 zawodników. Zanim pani Dyrektor Janina Tomczyk oficjalnie otworzyła olimpiadę, zapalono znicz olimpijski.
Zawody poprowadziła p R. Twardygrosz.  Sędzią głównym była  p. Małgorzata Szawłowska. Tym razem w rolach sędziów pomocniczych mogliśmy zobaczyć tatusiów dzieci z naszego przedszkola. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał ratownik medyczny p. R. Mikłaszewski.
Swoje drużyny dopingowali licznie przybyli rodzice, dziadkowie oraz koledzy i koleżanki z placówek.
Wyniki końcowe:
I miejsce - Oddział przedszkolny przy Szkole Podst. w Płóczkach Górnych
II miejsce - Publiczne Przedszkole Nr 2
III miejsce – Oddział Oddział przedszkolny przy Szkole Podst. W Niwnicach
IV miejsce – Publiczne Przedszkole Nr 1
V miejsce - Oddział przedszkolny przy Szkole Podst. Nr 2
VI miejsce - Oddział przedszkolny przy Szkole Podst. Nr3 - Filia Zbylutów

GRATULUJEMY !!!
Drużyny zostały uroczyście nagrodzone pucharami, (które ufundowała Burmistrz Mariola Szczęsna), dyplomami oraz odznaczeniami ,,Wysportowany przedszkolak’’. Nagrody wręczali: zastępca  Burmistrza Gminy i Miasta p. Ireneusz Maciejczyk oraz dyrektor Publicznego Przedszkola Nr 1 p. Janina Tomczyk.
Każda drużyna otrzymała również worek ze słodyczami. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników.
Serdeczne podziękowania składamy na ręce pani M. Krawczyk oraz K. Siedlecką, które prowadziły drużynę z naszego przedszkola!