Festyn Rodzinny
12.06.2015r.

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 12 czerwca na terenie  ogrodu naszego przedszkola. Festyn mógł się odbyć dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy włożyli dużo pracy w jego organizację.
 Dzieci mogły pomalować sobie buzie, wykonać prace plastyczne stosując nowe techniki, wziąć udział w zabawach z animatorem. Szkoła Master’s Academy przygotowała również szereg niespodzianek dla maluchów.
 Największym zainteresowaniem podczas tegorocznego festynu cieszyło się stoisko ze „Szczęśliwymi Numerkami”, gdzie wylosowany numer można było zamienić na atrakcyjne nagrody. Główna wygraną były 3 całodniowe bilety wstępu  na salę zabaw, które podarowała nam właścicielka „Grawitacji” we Lwówku.
O godz. 16.00 odbyło się losowanie biletów wstępu do ZOO w Gorlitz. Nasze przedszkolaki wygrały ten rodzinny bilet w „Zakręconym konkursie”. Szczęśliwcem okazał się Bartek S. z gr. II.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i sponsorom!