14 październik w przedszkolu to nie tylko
Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych,
którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom
w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie.
Świętuje więc cały personel przedszkola.

Pani intendentka, panie kucharki, panie woźne oraz pan konserwator. Bez tych wszystkich osób nauczyciel w przedszkolu nie mógłby wykonywać swoich obowiązków na najwyższym poziomie aby zapewnić dzieciom wszechstronny i harmonijny rozwój.
W tym roku każda grupa wiekowa, poczynając od najmłodszych dzieci z grupy żłobkowej, które dopiero rozpoczęły swoje przedszkolne życie, aż po pięciolatki przygotowała krótki występ artystyczny.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane przez wychowanków prezenciki. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem.
Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola.
Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Życzenia złożone przez Panią Dyrektor dodały wszystkim pracowników dużo otuchy i sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi.