Wizyta w nadleśnictwie

Dzieci z najstarszej grupy odwiedziły lwóweckie nadleśnictwo. Spotkanie edukacyjne poprowadziła  pani Ania J., która zapoznała dzieci ze specyfiką pracy leśniczego i jego ważną rolą dla środowiska. Uświadomiła dzieciom znaczenie sadzenia młodych drzew oraz konieczności odpowiedniego zachowania się w lesie, który jest domem dla zwierząt. Dzięki  prezentacji multimedialnej, tablicom edukacyjnym i gipsowym ptakom, lepiej poznały zasady ochrony przyrody i opieki nad zwierzętami. Wykazały się też wiedzą zdobytą na zajęciach dydaktycznych w przedszkolu, za co zostały pochwalone przez panią Anię.
Starszaki pamiętały również o złożeniu życzeń z okazji nadchodzącego Dnia Leśnika i Drwala wszystkim pracownikom Nadleśnictwa.

Dziękujemy Nadleśnictwu Lwówek Śląski za miłe przyjęcie i słodkie upominki!