06.12.3013

W piątek 6 grudnia, wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa – MIKOŁAJA!

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu oraz silnego wiatru, jak co roku we wczesnych godzinach rannych w asyście swoich pomocników przybył do przedszkola św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy,  które specjalnie dla Niego przygotowały. W tym roku wszystkie średniaki miały na główkach mikołajkowe czapki  Mikołaj obdarował grupę prezentami. Od teraz nasze przedszkolaki mogą zamienić się w małych majsterkowiczów oraz kosmetyczki i fryzjerów.  W trakcie zabaw nie zabraknie również prasowania ciuszków dla lalek.
Na zakończenie wszystkie grzeczne dzieci dostały paczuszki ze słodyczami.