Język angielski z rodzicami
14.05.2014r.

Zajęcia, na które zaproszeni zostali rodzice miały na celu zaprezentowanie sposobów i metod nauczania języka angielskiego. Rodzice mogli zobaczyć postępy swoich pociech, poczynione w nauce języka obcego.
Przedszkolaki zaprezentowały się rodzicom w piosence i tańcu. Występ zadowolił widzów - wywnioskować to można było po ich dumnych minkach. Przedszkolaki zostały nagrodzone za dobre zachowanie i aktywny udział kolorowymi pieczątkami. Rodzice widzą efekty nauki języka angielskiego u swoich pociech i są mile zaskoczeni, że dzieci tak szybko przyswajają język obcy. Ale nie ma się czemu dziwić, gdyż umysł dziecka jest w tym wieku bardzo chłonny; posiadają one naturalną ciekawość świata i chęć do nauki. Widzę, że dla dzieci nauka języka angielskiego jest przede wszystkim przyjemnością. Życzę im, aby ta przyjemność trwała dłuuuugie lata......