„Święto Pieczonego Ziemniaka”
03.10.2013

To już piąta edycja plenerowej imprezy odbywającej się w naszym przedszkolu pod hasłem: „Święto pieczonego ziemniaka”. Najważniejszą częścią tego rodzinnego festynu było rozstrzygnięcie  konkursu „Ziemniaczany Stwór z Kosmosu”, którego organizatorkami były panie z grupy III (Maria Krawczyk i Katarzyna Siedlecka). Pomysłowość i różnorodność prac można oglądać na załączonych zdjęciach.
Mimo burzliwej debaty jury wyłoniło 7 wyróżnień oraz trzy pierwsze miejsca. Główne nagrody otrzymali:
I MIEJSCE- Marcel Dz. gr. IV
II MIEJSCE- Weronika B. gr. IV
III MIEJSCE-  Kacper P. gr. I
Dzieci wyróżnione otrzymały upominki rzeczowe a wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie wręczono dyplomy oraz czekolady.
Słoneczko wzbudzało uśmiechy na buziach uczestników i wszyscy jedli pyszne kiełbaski oraz ziemniaki pieczone w żarze naszego przedszkolnego ogniska. Zabawy było co nie miara i śmiało można rzec, że kolejne Święto Pieczonego Ziemniaka udało się wyśmienicie.