Pierwszy dzień Wiosny

Jak co roku w tym dniu w naszym przedszkolu jest bardzo wesoło i kolorowo. Dzieci razem z rodzicami przygotowały piękne kolorowe kwiaty. Wszyscy bawiliśmy się wspólnie i śpiewaliśmy piosenki o wiośnie, które bardzo lubimy.
Następnie gr. II i IV, zgodnie z tradycją wyruszyły barwnym pochodem alejami miasta, by ogłaszać wszystkim wkoło, że to dziś żegnają Panią Zimę. Po powrocie, w przedszkolnym ogrodzie zostały spalone słomiane kukły symbolizujące zimę.
Przedszkolaki z gr. III wybrały się na Stadion Miejski gdzie odbywały się IV Zawody Latawcowe. Dzieci w czasie budzenia wiosny przedstawiły krótki program artystyczny. W tym dniu czekało na nich wiele niespodzianek m. in.: zabawa z psem policyjnym, układanie puzzli na stoisku Nadleśnictwa, mierzenie stroju bojowego ochroniarzy z firmy Jarex. Średniaki z rękoma pełnymi gadżetów wróciły do przedszkola.
Teraz z daleka widać, że w naszym przedszkolu zagościła już wiosna.