Chrastava

11 października w ramach współpracy z przedszkolem partnerskim „Motylek” z Chrastavy dzieci z najstarszej grupy z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę autokarową do Czech.
Powitano nas piosenką i smacznym śniadaniem. Następnie wspólnie z przyjaciółmi z Czech nasze dzieci wybrały się do ZOO w Libercu. Na wspaniale uwarunkowanych terenach miały okazję podziwiać egzotyczne zwierzęta. Spacerując alejkami ogrodu przyglądały się zwierzętom w klatkach. Na skałach zobaczyły okazałe kozice, rodzinę rzadko spotykanych białych tygrysów, w oszklonych akwariach wyszkolone foki, potężne, piękne żyrafy, zebry, lamy, orły, szympansy i wiele innych zwierząt.
Po zwiedzeniu ZOO dzieci wróciły do przedszkola „Motylek” i tam zjadły obiad.
Przy pożegnaniu dzieci zostały obdarowane upominkami. Pełne wrażeń i przeżyć wróciły do przedszkola.