W tym roku grupa średniaków DZIEŃ DZIECKA spędziła w NETTO. Nawet deszcz nie przeszkodził nam w dojściu do celu. Scenariusz pobytu dzieci był świetnie zorganizowany. Atrakcjom nie było końca. Odbyły się liczne konkursy i zabawy. Najważniejszym punktem programu było zapoznanie się z pracą sprzedawcy i jego obowiązkami. Mycie podłogi za pomocą specjalnej maszyny jak i późniejsze kasowanie towarów na kasie sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Średniaki bez problemu wczuły się w rolę sprzedawcy, a to wszystko dzięki profesjonalnemu ubiorowi w firmowe koszulki NETTO. Ruch w supermarkecie był wzmożony. Przybyli rodzice i dziadkowie naszych przedszkolaków. Na koniec pobytu odbyło się oficjalne wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym pt. „NETTO WIDZIANE OCZAMI DZIECKA” oraz upominków.
Pani Dyrektor, panie wychowawczynie, a w szczególności dzieci serdecznie dziękują pracownicom sklepu NETTO: p. MONICE FLORCZAK oraz p. MAŁGORZACIE ODYJAS za zaangażowanie i zorganizowanie DNIA DZIECKA.