Wizyta Mikołaja

Od samego rana panowało wielkie poruszenie wśród dzieci w gr. II , ponieważ z niecierpliwością oczekiwali na Św. Mikołaja. W końcu krótko po śniadaniu zjawił się gość  w czerwonym płaszczu i siwą brodą, niosąc wieeeelki worek pełen prezentów. Przedszkolaki zaśpiewały Świętemu piosenkę oraz powiedziały przygotowany dla niego wierszyk. Ku wielkiemu zdziwieniu dzieci Mikołaj poprosił o to by zaśpiewały piosenkę o „Paluszkach”, którą czasem słyszał obserwując maluchy przez okno. Po krótkich występach nadeszła najprzyjemniejsza część dnia, czyli… rozdawanie prezentów!
Przedszkolaki dostały m. in. dwa zestawy klocków, lalkę razem z łóżeczkiem, samochód. Na zakończenie dzieci obiecały Mikołajowi, że cały rok będą grzeczne, dzięki czemu będzie mógł ich odwiedzić kolejnego 6-tego grudnia.