Wigilia
20.12.2012 r.

Wigilia w przedszkolu to czas wyjątkowy.  Przygotowania, które co roku w Wigilię dzieją się w naszych domach, przenieśliśmy na przedszkolną scenę, by maluchy jeszcze lepiej poznały sens tego niezwykłego dnia. Roznoszący się po przedszkolu zapach kapusty, rybki i świątecznego makowca przypominał o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia. Pani Dyrektor złożyła życzenia dzieciom i pracownikom przedszkola  po czym wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem na znak jedności, miłości, życzliwości i dostatku. Przedszkolaki zasiadły do świątecznie udekorowanych stołów i ze smakiem zjadły barszcz z uszkami i smażoną rybkę po grecku. Nie obyło się również bez słodkiego akcentu- makowca.
 Już nie możemy się doczekać, kiedy usiądziemy wspólnie z rodzicami i naszymi najbliższymi do wigilijnego stołu. To taki piękny i radosny czas.