Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 23 PAŹDZIERNIKA odbyło się  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, uroczystość ta na zawsze zawitała w kalendarzu imprez przedszkola. Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola. Dzieci podeszły do tego z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek i wierszy. Cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Był to dla nich duży, ale i miły wysiłek. Uporały się z tym doskonale, czego efekt mogli podziwiać zaproszeni rodzice, dziadkowie oraz koledzy i koleżanki z grupy. Wielu rodziców nie potrafiło ukryć wzruszenia...
Pasowania, olbrzymim ołówkiem, dokonała nasza Pani Dyrektor. Życzyła też dzieciom wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu. Każdy przedszkolaczek otrzymał pamiątkowy dyplom oraz rożek wypełniony cukierkami. Po zakończeniu części oficjalnej, dzieci udały się na pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola.