Festyn Rodzinny
19.06.2013r.

W środę 19 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Na imprezę zaproszono rodziców, dzieci i wszystkich sympatyków przedszkola.
Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Janina Tomczyk, która to na wstępie podziękowały wszystkim sponsorom, dzięki którym mógł odbyć się nasz festyn.
I w tym roku organizatorzy zaproponowali uczestnikom urozmaicony pogram i wiele atrakcji , każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na scenie dzieci z poszczególnych grup wiekowych prezentowały swoje umiejętności. W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy i tańce dla mamusi i tatusia. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się jak co roku „Sklepik z fantami”. Naszym pociechom najbardziej przypadł do gustu prowadzący, który co chwilę zapraszał przedszkolaki i ich rodziców do wspólnych konkurencji tanecznych i sportowych. Powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy.
W przedszkolnej  gastronomi nie zabrakło gofrów, frytek,  pierogów, bigosu, kiełbasek i karczku  z grilla oraz przepysznych ciast upieczonych przez naszych rodziców do których ciągle przybywała kolejka, tak, że zapasy wyczerpały się w błyskawicznym tempie.            Festyn zakończył się późnym popołudniem, a dzięki słonecznej pogodzie czas ten upłynął w miłej rodzinnej atmosferze.
Wszystkim osobom, którzy przyczynili się do organizacji festynu jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.