Jubileuszowy X Koncert Przedszkolaków
05.06.2013r.

Dnia 5 czerwca 2013 roku dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej wzięły udział w Jubileuszowym X Koncercie Przedszkolaków, organizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 2 w Lwówku Śląskim z okazji Dnia Dziecka. Prezentacja odbyła się w Lwóweckim Ośrodku Kultury, pod hasłem ,,Grunt to rodzinka’’.        Celem przeglądu była m.in. prezentacja twórczych osiągnięć artystycznych, odkrywanie nowych talentów, kontakty twórcze, nawiązanie i pogłębienie przyjacielskich stosunków dzieci z różnych środowisk, jak również wzbudzenie zainteresowań dzieci literaturą dla najmłodszych.
Dzieci zaprezentowały inscenizację ,,Rodzina na dobre i na złe’’, poprzedzoną piosenką o mamie ,,Kocham Cię’’, zaśpiewały piosenkę ,,Tata jest potrzebny’’ oraz piosenkę ,,Moja rodzina’’. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. W podziękowaniu otrzymały dyplom, książkę oraz cukierki.