1 czerwca - Dzień Dziecka

Ten dzień jest wyjątkowy dla wszystkich dzieci, które z niecierpliwością czekają na prezenty i niespodzianki.
Tak było też w przypadku dzieci z grupy średniaków. Dzieci otrzymały zabawki: dziewczynki - kolorowe skakanki, a chłopcy - piłki i małe samochodziki, z których bardzo się ucieszyły. Nie zabrakło również słodyczy. Przedszkolaki poznały zwyczaj obchodzenia Dnia Dziecka, dzieliły się własnymi wrażeniami i pragnieniami. Wesoło bawiły się podczas wspólnych zabaw tanecznych, pląsów, zabaw ze śpiewem, poznanych w ciągu roku ("Pociąg przedszkolaków", "Chodzi lisek koło drogi", "Grozik" , "Jawor, jawor" , "Uciekaj myszko", "Podajmy sobie ręce", "Mam chusteczkę haftowaną"). W grupie panował radosny, świąteczny nastrój.