Żegnać przedszkole przyszedł nam czas

Słonecznego czerwcowego dnia starszaki żegnały przedszkole. Przedstawienie rozpoczęło się od kilku wierszy i piosenek a później pochwalili się swoimi umiejętnościami z języka angielskiego. W tym uroczystym dniu przyszły ich pożegnać również koledzy z młodszej grupy, którzy przedstawili piękny taniec i wręczyli naszym małym absolwentom bukiety kwiatów. Pani dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola, a nauczycielki grupy obdarowały ich książkami i płytami z pamiątkowymi zdjęciami.  W oku każdego uczestnika pokazała się łezka, ale dzieci obiecały odwiedzać nasze przedszkolne mury chwaląc się nowymi umiejętnościami jakie zdobyli. Na zakończenie rodzice przygotowali słodki poczęstunek.