PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Ach , co to był za dzień. Dnia 27 października, w grupie maluchów od samego rana wielkie przygotowania. Rodzice poprawiają dekoracje, nakrywają stoły, ustawiają krzesełka. U wszystkich widać emocje.
Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności - dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania dzieci: uroczyste przyrzeczenie oraz dotknięcie olbrzymią kredką przez Panią Dyrektor oraz ślubowania rodziców. Następnie każdy przedszkolak został obdarowany "rożkiem obfitości" oraz dyplomem na dobry początek wspólnych lat edukacji przedszkolnej.
Wiele frajdy sprawiły dzieciom niespodzianki przygotowane przez rodziców – balon wypełniony płatkami róż, które wysypały się na głowy dzieci oraz „płonący tort” wniesiony przy zgaszonym świetle. Ten dzień na długo pozostanie nie tylko w pamięci dzieci i rodziców ale nas wszystkich.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości, a w szczególności paniom: Małgosi Sz., Monice F., Elżbiecie B., Annie F., Kamili R., Alicji S., Annie S., Marcie S., Beacie Z.